15 best Android emulators for PC and Mac of 2020!

15 best Android emulators for PC and Mac of 2020!

15 best Android emulators for PC and Mac of 2020!

Birisinin bilgisayarında Android emülatörlerini çalıştırması için önemli nedenler vardır. Uygulama mühendisleri, nakledilmeden önce uygulamalarını test etmeye çalışıyor olabilirler. Oyuncuların oyunlarında bir fare ve konsol kullanmaları gerekebilir. Belki de ona sahip olmak için sadece ona ihtiyacınız var. Ne olursa olsun, PC’de Android kopyalama düşünülebilir ve PC için en iyi Android emülatörlerini araştıracağız. Dikkat etmiyorsanız, prosedür çok uzmanlaşabilir ve bunların bir kısmı öğrenmek ve uyum sağlamak için bir miktar beklentiyi gerektirir. Pazar, çok sayıda eski en iyi seçimle (Andy, AmiduOS ve Leapdroid) geç saatlerde alandan ayrılmak veya kullanılamaz hale gelmek için büyük bir engel oluşturdu. Makalenin temelinde kaderleriyle ilgili bazı cevaplar alabilirsiniz.

Android Studio’nun emülatörü

Archon

Joy OS

BlueStacks

GameLoop

Genymotion

LDPlayer

memu

Nox

Phoenix OS

PrimeOS

Remix OS Oynatıcı

Xamarin

YouWave

Kendinizi oluşturun

Android emülatörü için üç temel kullanım

Emülatörler için üç temel kullanım vardır. Birincisi en tanınmış olanı ve oyun için. Oyuncular, birkaç oyunu oynamayı kolaylaştırmak için bilgisayarlarındaki emülatörleri kullanabilirler. Gadget’larının pil ömrüne bağlı olmaları gerekmez ve makroların ve farklı dublörlerin varlığı prosedüre yardımcı olur. Genel olarak, bu küçük aldatmacalar (birçok oyunda) yasadışı değildir, bu yüzden kimsenin gerçekten bir sorunu yoktur. Oyun için en iyi Android emülatörlerinde Bluestacks, MeMu, KoPlayer ve Nox bulunur.

İkinci en düzenli kullanım durumu ilerlemedir. Android uygulama ve oyun tasarımcıları, uygulamaları ve oyunları aynı sayıda gadget üzerinde göndermeden önce potansiyel olarak test etmeyi sever. Genellikle Android Studio öykünücüsü bu tür işler için iyidir. Olsa da, Xamarin ve Genymotion bu tür kullanım için inanılmaz.

Son ilke türü verimliliktir. Bu, Chromebook’ların bir telefondan başka bir seçenekte Android uygulamalarını kullanmak için daha ucuz ve daha iyi olduğu ve çoğu karlılık cihazının çapraz sahne olduğu gerekçesiyle temel değildir. Herhangi bir oyun emülatörü bir dereceye kadar kârlılık emülatörü olarak işlev görür. Olursa olsun, hiper müstehcen kullanım vakaları ve biraz bilgi olanlar ARChon ve Bliss deneyebilirsiniz. Tam yıkım altında. Takdir etmek!

Android Studio’nun emülatörü

Değersiz

Android Studio, Android için varsayılan ilerleme desteğidir. Mühendislere Android için açık bir şekilde uygulama ve oyun yapma konusunda yardımcı olacak birçok enstrümana eşlik ediyor. İşler oldukları gibi, ek olarak uygulamanızı veya oyununuzu denemek için kullanabileceğiniz bir emülatörde çalıştı. Düzenleme oldukça karışıktır ve biraz yatırım gerektirebilir. Buna göre, müşteri düzeyinde kullanım için önerebileceğimiz bir şey değil. Her durumda, tasarımcılar bu aleti uygulamalarını test etmek için emülatörleri olarak kullanabilirler. Ayrıca tasarımcıların bir şans vermesi durumunda Kotlin’i destekliyor. Geleneksel bireyler için en üst düzey bir eziyet, ancak tasarımcılar için mükemmel.

ANDROID GELİŞTİRİCİLER SİTESİNDEN İNDİRİN!

Archon

Değersiz

ARChon onaylanabilir şekilde geleneksel bir emülatör değildir. Bunu bir Google Chrome genişletmesi olarak tanıtıyorsunuz. Bu noktada Chrome’un Android uygulamalarını ve oyunlarını çalıştırmasını sağlar (ancak kısıtlı yardımla). Koşmak için basit bir emülatörden başka bir şey değildir. Bir şeyi Chrome’a ​​tanıtmanız gerekecek. Bu noktadan sonra, APK’ları almanız ve onları yüklemeniz gerekir. Ek bir ovma olarak, APK’yı mükemmel hale getirmek için değiştirmek için bir cihaz kullanmanız gerekebilir. Bu çalışmayı gerçekleştirmek için PC’deki diğer Android emülatörlerinden çok daha fazla adım var. Bununla birlikte, yanında, bir Chrome (Mac OS, Linux, Windows ve benzeri) çalıştırabilecek herhangi bir çalışma çerçevesiyle çalışır. Kullanımı için nit cesur kılavuzları bulabileceğiniz GitHub otoritesine bağlandık.

ARChon – her aşama için en iyi android emülatörleri

Euphoria İşletim Sistemi

Değer: Ücretsiz / İsteğe bağlı hediyeler

Öfori biraz benzersiz bir şeydir. Sanal makine ile PC için Android emülatörü olarak doldurur. Olabileceği gibi, PC’niz için talep edilen ani artışı bir USB çubuğundan da basit bir şekilde ayarlayabilir. USB’den önyükleme alternatifi kesinlikle bir zorlayıcı istemci seçimidir ve daha az olağanüstü kullanım durumları için önerilmez. Bir VM’nin tanıttığı gibi, prosedür basittir, ancak kendi sanal makinenizi hiç yapmadığınızdan emin olun. USB kurulum stratejisi önemli ölçüde yavaş yavaş karışıyor, ancak PC’nizin gerçekten Android’i yerel olarak önyüklemeden çalıştırmasına izin veriyor. Bu, Bliss’i araçlara olabildiğince dayanabilmeniz durumunda çok iyi bir emülatör yapar. Açıkçası, çerçeveniz mükemmelse gerçekten iyi çalışır, bu nedenle mevcut çalışma çerçevenizi güçlendirin. Çerçeve Android Oreo’yu çalıştırıyor ve bu bir emülatörde sunulan Android’in en güncel formları arasında. Benzer şekilde XDA-Developers dizesinde bu konuda daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Ecstasy – PC için En İyi Android Emülatörleri

BlueStacks

Değer: Ücretsiz / 2 $ her ay

Bluestacks, tüm Android emülatörlerinin en standardıdır. Bunun arkasında birkaç açıklama var. Öncelikle, Windows ve Mac ile iyi. Buna ek olarak, her şeye rağmen sıradan güncellemeler alınmasına gerçekten iyi çalışan bir ilkti. Emülatör taşınabilir oyuncuları hedefliyor. Arazide Bluestacks’la utanç verici bir utanç var. Bluestacks 4 (2018’de tahrik edildi) bunu karışık sonuçlarla düzeltmeyi amaçladı. Ek olarak, tanıtılan bazı oyunlar için anahtar eşleme ve ayarlar içerir. Bu, işleri daha basit hale getirmeye yardımcı olacaktır. Muhtemelen yıkık en ağır emülatör. Bununla birlikte, ek olarak daha iyi veya olumsuz yollarla en önemli özelliklere sahiptir. Bluestacks ayrıca bir başka mantıklı büyük emülatör olan MSI App Player’ı yaptı. Biri, her şey Bluestacks tarafından mümkündür.

GameLoop

Değersiz

Geçmişte Tencent Gaming Buddy olarak bilinen GameLoop, oyuncular için bir Android emülatörüdür. Gerçek şu ki, Tencent’in Call of Duty: Mobile ve PUBG Mobile da dahil olmak üzere oyunları için resmi emülatör olarak görmesi yeterlidir. Açıkçası, ürün yelpazesinin olabildiğince büyük olmamasına rağmen, Tencent’in yanında farklı oyunları vurgular. Emülatör indirildi ve iyi tanıtıldı ve denediğimiz oyunlar iyi ve züppe koştu. Bu, verimlilik veya biçimlendirici testler için yararlı değildir. Her durumda, taşınabilir FPS oyunları için belirli başlıkların yanında bir karıncalanma olması durumunda, bu gerçekten gerçekten adil bir oyun emülatörüdür ve iyi bir ürün yelpazesine daha güncel başlıklar övünür. Ayrıca, konsol denetimleri ve yürütmesi de kabul edilebilir.

gameloop ekran görüntüsü

Genymotion

Değer: Ücretli alternatiflerle ücretsiz

Bu Android emülatörü çoğunlukla tasarımcılar içindir. Uygulamalarınızı gadget’lara sahip olmadan test etmenizi sağlar. Emülatörünü, gereksinimlerinize uyacak şekilde farklı Android formlarına sahip çeşitli gadget’lar için tasarlayabilirsiniz. Örneğin, Android 4.2 ile bir Nexus One veya Android 6.0 ile bir Nexus 6 çalıştırabilirsiniz. Sanal gadget’lar arasında bir streç geçişi olmadan özgürce yapabilirsiniz. Alıcı kullanımları için inanılmaz değil, ancak Genymotion yönetimlerini bireysel kullanım için hiçbir şey için sunuyor. En değerli unsur, hem iş istasyonunuzda hem de bulutta erişilebilirliğidir. İnanılmaz bilgisayarları olmayanlar, Genymotion sunucularının onlar için tüm işleri yapmasına neden olabilir.

LDPlayer

Değersiz

LDPlayer, oyuncular için başka bir Android emülatörüdür. Harika konsol haritalama kontrolleri ve en yeni oyunlar için destek dahil olmak üzere, oyuncu tarafından düzenlenen vurguların standart sergisini içerir. Bu, bir aydan aya kadar pratik olarak dinamik raporlar alan yıkıktaki herhangi bir emülatörden sadece bir avuç doludur. Son güncelleme Call of Duty: Mobile’ın çökmesine neden olan bir hatayı düzeltti. Ayrıca, Clash of Clans, Brawl Stars, Black Desert Mobile, PUBG Mobile ve daha pek çok oyun da dahil olmak üzere farklı oyunların kapsamını desteklemektedir. Android’in daha yerleşik bir uyarlaması üzerinde çalışıyor, bu yüzden kaçınılmaz olarak bu ofiste bir güncelleme aldığını görmeyi tercih ediyoruz. Her durumda, her durumda tolere edilebilir güçlü bir karşılaşma.

En iyi android emülatör listesi için LDPlayer ekran yakalama

memu

Değersiz

MEmu, oyuncularla çok iyi performans gösteren sınıfındaki en iyi Android emülatörlerinden biridir. Muhtemelen en büyük unsur hem AMD hem de Intel yonga setleri için destek. Çoğu AMD işlemciler üzerinde çalışır, ancak mühendislerin açıkça AMD’nin temeline odaklandığını görmek hoştur. Dahası, Android Jelly Bean, Kit Kat ve Lollipop’u destekliyor. Çeşitli oyunlar veya test vurgular için hemen farklı örnekler bile çalıştırabilirsiniz. Kendisini Bluestacks ve karşılaştırmalı emülatörler gibi oyunculara işaret ediyor. Olması gerektiği gibi, ayrıca bir karlılık aparatı olarak da çok kullanılabilir. En son güncelleme Kasım 2019’un ortalarındaydı ve yenilenen standart yürütme geliştirmeleri ve hata düzeltmelerinin yanı sıra parlak tuş eşlemesini içeriyordu.

MEmu en iyi android emülatörleri

Nox

Değersiz

Nox, oyuncular için PC için başka bir Android emülatörüdür. Bu, konsolunuzla tuş eşleme, orijinal denetleyici desteği ve hatta tuş harita hareket kontrolleri kapasitesi gibi tipik şeyleri içerir. Örneğin, bir cıvata tuşuna hızlıca kaydırma kapasitesini ayırabilir ve gerçek ekipman denetleyicisi desteği olmayan bir oyunda kullanabilirsiniz. Çok eğlenceli ve çok daha iyi çalışıyor gibi görünüyor. Aynı şekilde tamamen ücretsiz ve dinamik iyileştirmedir. Aşağıdaki demo video tercihen eski ve kesinlikle benim PC daha iyi koştu.

Phoenix OS

Değersiz

Phoenix OS, PC için daha taze Android emülatörlerinden biridir. Bugünlerde olduğu gibi, bir oyun karşılaşmasını sergiliyor. Olması gerektiği gibi, aynı zamanda anlayış gibi bir çalışma alanını gösterir, böylece verimlilik için de gerçekten iyi çalışır. Bu yönetimleri yenilemenin arada bir acı olabilmesine rağmen, Google Play Hizmetleri’ne sahiptir. Bu, her uygulamayı ve oyunu Google Play Store’da aldığınız anlamına gelir. Phoenix OS aynı zamanda bir Android emülatörü için günümüzde mevcut olan Android 7.1’i çalıştırıyor. Emülatörü resmi sitesinden indirebilirsiniz ve toplantıları XDA-Developers’da bulunmaktadır.

PC listesi için en iyi android emülatörleri için Phoenix OS ekran yakalama

PrimeOS

Değersiz

PrimeOS, Android emülatör alanında bir şampiyon. Gerçekten bir emülatör değil. Bunu PC’nizde bir paket olarak tanıtıyorsunuz ve yerel Android’i çalıştırıyor. Bu, gerçekten ihtiyaç duyduğunuz kapalı şansta karlılık için kesinlikle kullanabilmenize rağmen, oyuncu merkezli bir Android deneyimi. PrimeOS, bir oyun yeri, fare ve konsol desteği ve çoğu Android uygulamasına ve oyununa erişim içerir. Tamamen açık olmak gerekirse, neredeyse tüm Chrome parçaları daha az ChromeOS gibi çalışır. Seçim yaparken birden fazla görev gerçekleştirebilir, video özü izleyebilir veya ortalığı karıştırabilirsiniz. 2019’da bir Hint başlangıcından beri yeni olduğu için bunu yukarıdan aşağıya henüz denemedik. Bu konuda özel bir şey gördüğümüz şansı olmayan makaleyi yenileyeceğiz.

PrimeOS – PC için en iyi android emülatörleri

Remix OS Oynatıcı

Değersiz

Remix OS Player by Jide, PC için (benzer şekilde) en güncel Android emülatörlerinden biridir. Hala yıkık diğer önemli bir sayı ile tezat orta derecede yeni Android Marshmallow çalışır. Kuruluş prosedürü gerçekten basittir ve ek olarak gerçekten basittir. Çoğunlukla oyunculara hitap eder. Ayarlanabilir bir araç çubuğunun yanında birkaç oyuncuya açık vurgu var. Bir an gecikmeden çok sayıda oyun çalıştırmak gibi önemli olayları sergiliyor. Her şey düşünüldüğünde, bu gerçekten lekesiz bir emülatördür, bu nedenle karlılık aracı olarak görkemli bir şekilde kullanılabilir. Site tüm hesaplar tarafından kapandı ve Remix OS Player’ın artık dinamik iyileştirme yapmadığından eminiz. Aşırı yaşlı hissetmeye başlamasından önceki bir ya da iki yıl boyunca iyi olmalı. On beşinci iyi bir alternatif bulduğumuzda yerini alacağız.

Xamarin

Değer: Ücretsiz / Kurumsal alternatifler

Xamarin, Android Studio gibi bir IDE’dir. Önemli olan şey, daha büyük bir ilerleme durumu için (daha iyi veya olumsuz yollarla) Microsoft Visual Studio gibi şeylere bağlanabilmesidir. Ek olarak, Android Studio’ya benzer şekilde, uygulama veya oyun testi için doğal bir emülatöre eşlik eder. Derhal belli olmadığı için, bunu sadece mühendislere reçete ediyoruz. Düzenleme, alışılmış devour kullanımı için temel olarak mantıksız bir şekilde tekrarlanır. Xamarin’in emülatörü, Genymotion gibi bir şey kadar çığır açıcı değildir, ancak bunu kullanmayı beklediğiniz şansa karşı işinizi halledecektir ve ayrıca gereksinimleriniz için yapılandırılabilir. Bireysel kullanım için ücretsizdir. Kuruluşların ve daha büyük grupların bir taksit planı düzenlemeleri gerekebilir.

YouWave

Değer: Ücretsiz / 29,99 $

YouWave, PC için daha deneyimli Android emülatörlerinden biridir. Bir süredir ortalıkta. Ancak son güncellemesi 2016 yılında yapıldı. Bu onu gerçekten güncel kılar. Serbest formda Dondurma Sandviç kullanılır. 29,99 $ ‘lık çatalın kesilmesi size Lollipop yorumunu sunacaktır. Bununla ilgili önemli bir sorunla karşılaşmadık. Kuruluş prosedürü yeterince basitti. Herhangi bir oyun açık vurguları yok, ancak her durumda karışıklık olacak. Bu, hafif oyun ve verimlilik için kullanışlı hale getirir. Bununla birlikte, önemli bir uzun zamandır önemli bir güncelleme görmedik, bu yüzden Lollipop varyantı bile çok eski. Üst çentik uyarlamasını reçete etmiyoruz, ancak ücretsiz form, daha köklü bir Android çalıştıran daha deneyimli bir emülatöre ihtiyaç duyan kişiler için hoş bir şekilde çalışıyor.

Kendi imalatınızı yapın

Değer: Ücretsiz (kural olarak)

İşler oldukları gibi, kendi emülatörünüzü üretebilirsiniz. Temel olarak çalışma şekli. VirtualBox’ı (daha önce bağlı) indirmelisiniz. Bu noktada Android-x86.org adresinden bir resim indirmeniz gerekiyor. Bu noktadan sonra, basitçe web üzerindeki sayısız yardımcıdan birini keşfetme ve araçları takip etme meselesi. Bu etkili bir şekilde daha zahmetli tekniklerden biridir, ancak aynı zamanda Android Studio veya Xamarin gibi tüm bir IDE’yi kurmak kadar sıkıcı veya zahmetli değildir. Bir eğitim alıştırması ve biraz daha erken bilgi olmadan girişiminizi reçete etmiyoruz. Takdire şayan bir şekilde çalışmayacak, taşıma olacak ve bir kodlayıcı değilseniz, düzeltilmesi zor olacaktır. Her şey düşünüldüğünde, kimin ne kadar uygun olduğunu bildiğinize göre yeniden yapmak sizin olacaktır, belki de bu yıkımı bir zamanlar çok uzak olmayan bir gelecekte süsleyecek bir emülatör yapar ve boşaltırsınız.

Leave a Comment