15 best free Android games

15 best free Android games

15 best free Android games

Bir bütün olarak, ücretsiz Android oyunlarının günümüzde her durumda ücretsiz olmadığını, ancak küçük bir sebatınız olması durumunda çok sayıda yakın olduğunu fark ediyoruz. Genellikle darboğaz oynamaya izin verilir, oyuncular çıldırır ve oyuna katlanmak tipik olarak bu tuzakları aşabilir. Burada sahip olduğumuz en iyi ücretsiz Android oyunları, çok sayıda uygulama içi satın alma işlemine katılmadan kolayca oynama seçeneğine sahip olmanız ve bunları takdir etmenize güveniyoruz! Uygulama içi satın alma olmadan ücretsiz Android oyunlarına ihtiyaç duyduğunuzda, bunu hemen altına bağladık. Nasıl başlayacağız.

Başka Bir Eden

Alto’s Odyssey

Siyah Top 9: Efsaneler

Yıldızlarla Savaş

Eldeki yükümlülük: Mobil

Temel İşlemler

EA Sports oyunları

Son fantezi cesur exvius

MADFINGER Oyunları

Nintendo oyunları

Pocket City

Pokemon Go

Pubg mobil

Radical Inc

boş gurur

Sonraki Peruse: En iyi 10 gelecek ve gelecek Android oyunu – etkinlik, koşuşturma, prosedür ve bu sadece buzdağının görünen kısmı

Başka Bir Eden

Değer: Oynaması ücretsiz

Bir başka Eden ilginç ve çok yönlü bir JRPG. Benzer bir düzenleyicinin yanında Chrono Trigger ile benzer bir yazara sahiptir. İlgi çekici kısım, Chrono Trigger’ın hikayesinin şu anda kaç bileşeninin sona erdiğidir. Tarihin farklı zamanlarına zaman yolculuğu var ve Chrono Trigger’dan daha küçük sahnelere birkaç dönüş var. Oyunun kendisi standart taşınabilir RPG’nizin üzerinde bir sahne. Oyun dünyası etrafında, çoğu gibi görevleri tolere etmenin aksine, iş arkadaşlarınızla dolanırsınız. Buna rağmen hala gacha bileşenleri ve geliştirilmiş dövüş mekaniği var. Hiçbir canlılık yoktur, bu yüzden ihtiyacınız olduğu kadar oynayabilirsiniz. Olursa olsun, büyük sorunumuz Google Play Oyunlar bulut tasarrufunun olmamasıdır. 2019’un ortalarında beklenmedik bir hit ve böyle bir yıkım için basit bir bariz seçimdi. Telefonunuzu değiştirebilmeniz ve bilgilerinizi pekiştirmeniz gerektiği için önceden planlama yapmanızı öneririz.

Alto’s Odyssey

Değer: Oynaması ücretsiz

Alto’s Odyssey, ücretsiz bir Android oyunu için karakteristik bir karardır. Temel mekaniği, güzel tasarımları ve gevşeme tarzını vurgular. Oyuncular, engellerden stratejik bir mesafeyi korurken ve çok büyük sıçramalar yaparken yokuş aşağı kayak yaparlar. Aynı şekilde, farklı özelleştirme seçenekleri ile değiştirilebilecek şeyler de toplanmaktadır. Oyun yoğun bir şekilde övgüye değer tasarımlarına bağlıdır. Basit ama başarılılar ve loş, eğimli tonlar oyun için iyi bir ortam içeriyor. Bazı kısıtlı promosyonları indirmeye ve oynamaya tamamen izin verilir. Uygulama içi satın alımlar var, ancak özelleştirme öğeleri için bunlar tamamen isteğe bağlı ve oyun oynamayı etkilemiyor. Çocuk iyi düzenlenmiş ve eğlenceli. Noodlecake Studios ek olarak Alto’nun Macera ve Çiftlik Punklarını yapıyor, fazladan gergin olmayan iki ek oyun bu yıkımı yapıyor.

Siyah Top 9: Efsaneler

Değer: Oynaması ücretsiz

Asfalt tesisinin çok yönlü en bilinen koşuşturma oyunlarının bir kısmı vardır. Siyah Top 8: Düzenlemede büyükler Hava ve Asfalt Xtreme idi. Olduğu gibi, Asphalt 9: Legends Temmuz 2018’de çıktı. Bu, düzenlemedeki son oyundur. 50 araç, birçok zorluk ve oynamak için çok fazla madde içerir. Bu, çevrimiçi çok oyunculu, tek oyunculu şeyleri içeriyor ve bu sadece başlangıç. Bir otomatik gitme aleti kullanır, böylece artan hızınızı kontrol edemezsiniz. Bu birkaç oyuncuyu öfkelendirdi. Resimler kabul edilebilir ve sosyal bileşenler de var. Freemium bir oyun. Bu çizgiler boyunca, çevrimiçi ciddi bakış açısı bir parça eğimli olabilir. Buna rağmen, tek oyunculu şeyler geleneksel olarak kabul edilebilir bir arcade çizgi. Aynı şekilde ek granülasyon ile uygulama içi satın alımları atlayabilirsiniz. Monoton ama yine de tamamen mümkün.

Yıldızlarla Savaş

Değer: Oynaması ücretsiz

Fight Stars, Supercell’in en yeni hit oyunudur. Bazı MOBA bileşenleri gibi çevrimiçi çok oyunculu bileşenlere sahip bir kavgacıdır. Oyuncular iki veya üç meslektaşı ile oyuna girer, rakiplerle savaşır ve kazanmaya çalışırlar. Düz dövüş modu, değerli taşları topladığınız bir mod, rakibin servetini aldığınız soygun modu ve bir gruptaki açık rakipleri yentiğiniz bolluk modu da dahil olmak üzere birkaç oyun modu vardır. Bu bir Supercell oyunu gibi hissettiriyor ve çoğunlukla minnettar olmaya değer bir şey. Supercell de Clash Royale, Clash of Clans ve Boom Beach’i yapıyor. Bunlar da otomatik savaşçıları (Clash Royale) veya bölge geliştirici sistem oyunlarını (Clash of Clans ve Boom Beach) sevmeniz durumunda böyle bir yıkıma etkili bir şekilde devam edebilir.

Onur yükümlülüğü: Mobil

Değer: Oynaması ücretsiz

Onur yükümlülüğü: Mobil, bu yıkık en son oyun. Normalde bir oyunun nasıl oynandığını algılamak için bir parça tutuyoruz, ancak bu o kadar ciddiye iyi biliniyor ki, onu hemen dahil etmemiz gereken çok büyük. Oyun herhangi bir Call of Duty gibi harika çevrimiçi FPS PvP içerir. Her durumda, aynı şekilde PUBG Mobile ve Fortnite gibi 100 oyunculu bir royale modu da içeriyor. Bu, onu PUBG Mobile gibi iyi bir dövüş royale gibi Critical Ops gibi iyi bir sıradan FPS oyununun nadir bir sınıflandırmasına yerleştirir. Oyunun uygulama içi satın alımları var, ancak sadece restoratif aparatlar için görünüyorlar ve bunun iyi bir ölçüsü oyun içi ödüller olarak erişilebilir. Oyun kabul edilebilir ve bireyler bunu gerçekten seviyor gibi görünüyor. Genellikle yenidir, bu yüzden birkaç hata vardır, ancak bunlar bir süre sonra çözülmelidir.

Leave a Comment