15 best free Android apps

15 best free Android apps

15 best free Android apps

Android’in en büyük kalitesi uygulama biyolojik sistemidir. Bilgisayarlı tonlarca Android uygulaması var. Bireyler milyarlarca kez indirdi. Bazılarının maliyeti nakit, bazılarının maliyeti yoktur. Kural olarak, en iyi uygulamalar size birkaç kuruşa mal olacak. Bununla birlikte, size hiçbir maliyeti olmayan birçok çarpıcı alternatif var. Bu idareler genellikle tanıtım, sponsorluk veya benzeri veya farklı bir şeyle desteklenir. Her durumda, hala bir kuruş ödemeden hiçbir şey için kullanabileceğiniz gerçekten şaşırtıcı bazı uygulamalar var. Bunlar Android için en iyi ücretsiz Android uygulamaları! Bu, en iyi el değmemiş bir yıkım, bir tür popülerlik koridoru, bu nedenle bu uygulamaların büyük bir kısmı gerçekten yeni değil.

1Weather

BitWarden

Mavi Posta

Credit Karma

Feedly

Gboard veya SwiftKey

Google sürücü

Google Görüş Ödülleri

Waze ve Google Haritalar

İmgur ve Giphy

Musicolet

ProtonVPN

Resilio Senkronizasyonu

TickTick

Zedge

1Weather

Değer: Ücretsiz / 1,99 $

1Weather, keşfedebileceğiniz kadar bir iklim uygulamasıyla tamamlandı. Mevcut koşullar, varsayımlar, radar, beklentiler, meteoroloji, grafikler ve hatta bir güneş ve ay izleyicisi hakkında eğlenceli gerçekler de dahil olmak üzere çok çeşitli şeylere eşlik ediyor. Yapı da güzel ve uygulama ortalamadan daha iyi ve bir dereceye kadar yapılandırılabilir gadget’lar içeriyor. Kullanmasına izin verilir ve 1,99 ABD doları tutarındaki ücret, temel olarak tanıtımı tahliye etmek içindir. Periyodik flama dahil etmemek için ne kadar süre olursa olsun, ücretsiz formda vurguların tamamını alırsınız.

Bitwarden Şifre Yöneticisi

Değersiz

Bitwarden Password Manager, çok da kötü olmayan ücretsiz gizli kelime yönetmeni uygulamalarından biridir. Çoğu gizli kelime yöneticisi gibi çalışır. Kullanıcı adlarınızın ve şifrelerinizin tamamı ile bir kasa alırsınız. Gereksinim duymadan aynı sayıda depolayabilir ve bunları farklı şekillerde kurtarabilirsiniz. Dahası, uygulama 256 parçalı AES şifrelemesine sahiptir ve tamamen açık kaynaklıdır. İyi, ücretsiz bir gizli kelime süpervizörü için onay kutularının tamamını vurur. KeePassDroid şu anda başka bir inanılmaz seçim, Bitwarden’in UI’sını sadece biraz daha seviyoruz.

BItwarden – En iyi ücretsiz Android uygulamaları

Mavi Posta

Değersiz

Blue Mail, e-posta için diğer ücretsiz Android uygulamaları arasında göze çarpmaktadır. İletilerinizi satırda tutmanıza neden olan basit bir plan içerir. Ayrıca, çok sayıda e-posta sağlayıcısı, dernek için gölgelendirme kodlaması, uygulama teması, Android Wear desteği ve gadget’lar için desteğe eşlik ediyor. Benzer şekilde, keskin bir vurgu çeşitleri de vardır, örneğin, deneyiminizi değiştirmeye yardımcı olmak için belirli durumlar sırasında (hesap başına) bildirimleri engelleme. Gerçekten, bundan daha fazla ayarlanabilir birçok e-posta uygulaması yok. Bir sürü şeyi doğru yapıyor ve pek çok şeyi yanlış yapmıyor. Bu yaklaşık bir etiket fiyatı hakkında az çok harika. Bununla birlikte, güvenlik stratejisiyle ilgili birkaç soru vardır. Size böyle bir şey olursa bunu incelemenizi öneririz.

Blue Mail en iyi ücretsiz android uygulamaları

Credit Karma

Değersiz

Kredi Karma bir zevk minimal para ile ilgili bir uygulamadır. Yaptığı şey, FICO değerlendirmenizi hiçbir şey için kontrol etmenize izin vermektir. Dahası, uygulama inanılmaz puan önemli değişiklikler olduğunda size söyleyecektir. Uygulama, FICO puanınıza bağlı olarak faturaya uyabileceğiniz potansiyel şarj kartları gibi bazı farklı şeyler de sunar. Tercih etmemeniz durumunda bunları kabul etmenize gerek yoktur. Kredinize bakmak ve gerekirse bir şeyleri düzeltmeye başlamak için temel ve basit bir yaklaşımdır. Daha yanlış değerlendirilen ücretsiz Android uygulamalarından biridir. Credit Karma% 100 tam değil, ancak neler olduğunu akıllıca düşünüyor. Bildirimler, adınıza başka bir kaydın açılmış olup olmadığını da size bildirir. NerdWallet bunun aksine inanılmaz bir seçenektir. Dahası, Intuit (Turbo Tax’in sahibi) 2020’nin ortalarında 7.1 milyar dolara Credit Karma satın aldı, bu nedenle uygulamada ileriye doğru birkaç değişiklik olabilir.

Feedly

Değer: Ücretsiz / 9,99 $ her ay

Feedly, diğer haber uygulamalarına kıyasla olağanüstü bir şey ve bunu denemelisiniz. Bir RSS geciktirici, çeşitli sitelerden çok miktarda satın alabileceğiniz ve her andan bir an gecikmeden haber alabileceğiniz anlamına gelir. Aynı şekilde dijital yayınlar, YouTube kanalları için destek var ve gökyüzü oradan sınır. Feedly gibi bir uygulamanın kullanılmasıyla ilgili önemli faydalı şey, eğilimlerinizin tamamını tek bir noktaya getirme ve en son haberleri okuma seçeneğine sahip olmaktır. Kurduktan sonra kullanmak tamamen ücretsiz ve aşırı basit. Diğer ücretsiz Android uygulamalarına kıyasla kesinlikle olağanüstü. Uygulamanın kendisi şu anda bazı büyük güncelleme çabaları yaşıyor. Eski Feedly’yi kullanması gereken kişiler Google Play Store’da Feedly Classic’i değerlendirebilir. Her ay 9.99 $ ‘lık bir isteğe bağlı üyelik vardır, ancak tamamen isteğe bağlıdır.

BURADA SİZİN İÇİN BAZI MÜKEMMEL UYGULAMALAR VAR!

Android için en iyi 10 program uygulaması!

Android için gelen kutunuzla başa çıkmak için en iyi 10 e-posta uygulaması!

Gboard veya SwiftKey

Değersiz

Gboard, Google’ın otantik konsol uygulamasıdır. Aşırı sayıda süslemesine sahip olmayan basit bir konsol. Hareket oluşturma (kaydırma), ışık teması, ses oluşturma, ifade arama, GIF desteği var ve bu sadece buzdağının görünen kısmı. En yeni öğesi, içinde bulunduğunuz konsolu veya uygulamayı terk etmeden web’de arama yapmanıza olanak tanıyan Google aramada çalıştı. Aynı şekilde gadget’lar arasında senkronize edilebilir, böylece korunan kelimeleriniz sizinle birlikte gelir. Güçlü, basit ve% 100 ücretsiz. Telefon konsolunuz size uyuyorsa, bunu denemeniz gerekir. Şüphesiz diğer ücretsiz Android uygulamalarına kıyasla olağanüstü. SwiftKey de aynı şekilde farklı bir şekilde olağanüstü ve Gboard sizin için çalışmıyorsa bunu öneriyoruz.

Google sürücü

Değer: Ücretsiz / $ 1,99- $ 299,99 her ay

Google Drive paketi, çoğunlukla doğrudan Google Drive ile koordine edilen kullanımların bir araya getirilmesidir. Uygulamalar, orijinal Google Drive uygulamasının yanında Google Dokümanlar, Google Slaytlar, Google E-Tablolar, Google Fotoğraflar ve Google Keep’i içerir. Bu uygulamalar temel olarak kayıtlar, elektronik tablolar ve slayt gösterileri için ofis kullanımı etrafında odaklanır, ancak ek olarak not alma, fotoğraflarınızı yedekleme ve göz önünde bulundurabileceğiniz herhangi bir belgeyi uzaklaştırma için çalışır. En iyisi, Google Drive’da 15 GB’tan fazla kapasiteye ihtiyacınız olması dışında hepsi ücretsizdir. Pek çok insan bilmiyor. Bunlar çoğunlukla inanılmaz ücretsiz Android uygulamaları içindir.

Google Drive – en iyi ücretsiz Android çalışma uygulamaları

Google Görüş Ödülleri

Değersiz

Google Opinion Rewards, Google Play Store’daki diğer ücretsiz Android uygulamaları arasında etkili bir şekilde öne çıkıyor. Bu uygulamayı kullanmak için, temelde indirmek ve tanıtmak, o noktada bir kez açın. Bu noktadan itibaren, uygulama aralıklı olarak size birkaç soru sormak için bilgi verecektir. Bir çalışmayı her yanıtladığınızda Google Play Store’da kullanım için kudos alacaksınız. Bu kredi, kendinize Google Play’de uygulama veya oyun edinmeye yönelik olabilir. Bu, gerçek nakit ödemeden çeşitlerinizi büyütmek için olağanüstü bir yöntemdir. En az elverişli koşullar altında bile, herkes bu uygulamanın sunulmasını sağlamalıdır.

Diğer ücretsiz android uygulamaları arasında öne çıkan Google Opinion Rewards’ın bir fotoğrafı

Google Haritalar ve Waze

Değersiz

Google Haritalar ve Waze iki rota uygulamasıdır. Google Haritalar size adım adım başlıklar verecek, organizasyonları (ve anketlerini) görmenizi ve çok çeşitli başka şeyleri görmenizi sağlayacaktır. Waze başka bir rota uygulamasıdır. Kursunuz boyunca trafiğe bakmanızı sağlar. Google Haritalar tartışmasız bu ikisinden daha etkileyici. Ancak Waze’in kullanımı biraz daha zevkli. Temel bir şey arıyorsanız, bu iyi bir seçimdir. Her iki uygulama da sürekli olarak yeni güncellemeler ve vurgulamalar alır. Hiçbir durumda kötü sonuç veremezsiniz.

Google Haritalar – en iyi ücretsiz android uygulamaları

İmgur ve Giphy

Değersiz

İmgur ve Giphy iki resim veritabanıdır. Eğlenceli GIF’ler, eğlenceli resimler, küçük gerçeklikler ve çok çeşitli diğer eğlence amaçlarını keşfetmek için olağanüstü noktalar. Facebook, Twitter ve benzerlerinde gördüğünüz muhteşem resimlerin büyük kısmı buradan geliyor. İmgur da birçok insanın Reddit’te kullandığı resim aktarım yönetimi oluyor. Hem Giphy hem de Imgur’un indirilmesine ve kullanılmasına tamamen izin verilir. Bu Twitter veya Google+ yayını için rahatlatıcı veya ideal yanıt GIF’i arayan birkaç anı öldürmeniz gerekip gerekmediği konusunda size destek veriyorlar. Sahip olmaya değer iki Android uygulaması yok. Ayrıca, resimlerinizi farklı noktalarda paylaşmak üzere sınırsız İmgur’a aktarabilirsiniz.

Imgur – en iyi ücretsiz android uygulamaları

Musicolet

Değersiz

Musicolet, yakındaki müzik çalma için büyüleyici bir alternatiftir. Çalma listeleri, etiket değiştirme, hiyerarşik vurgular, belge perusing ve implante lryics (LRC) desteği dahil olmak üzere somun ve cıvataların tamamını yapar. Aynı şekilde bir ekolayzer, bir dinlenme saati, gadget’lar, kilit ekranı kontrolleri, Android Otomatik yedekleme elde edersiniz ve bu sadece başlangıçtır. Her şey üstte daha fazla olmasına rağmen, temel olarak tüm standart kullanım durumlarını kapsar. Aynı şekilde, uygulama içi satın alma ve tanıtım olmadan tamamen ücretsizdir. Aynı şekilde, temel ve ilgi çekici kullanıcı arayüzüne çok benziyoruz.

ProtonVPN

Değer: Ücretsiz / Ücretsiz / 4-4 $ her ay

ProtonVPN, veri aktarım kapasitesi sınırlamaları olmayan tamamen ücretsiz bir alternatifi olan sadece birkaç avuç VPN’den biridir. Şifrelemeyi, İsviçre’de bir komuta yerini ve titiz bir kayıt stratejisini vurgular. Bunlar çoğunlukla bir VPN için olağanüstü şeyler. Ayrıca, serbest formun üç ülkede sunucuları vardır. Serbest form ile maksimum gaz alamazsınız, ancak sınırsız veri iletimi bunu telafi eder. Hava terminali ziyaretleri, Starbucks’ta e-postanıza göz atmanız veya güvenliğinizin minnettar olması gereken başka bir durum için öneririz. Hızı, sunucu sayısını ve vurgu sayısını artıran ücretli alternatifler vardır. Olursa olsun, herhangi bir reklam ve sınırsız veri iletimi olmadan ücretsiz bir VPN görmek nadirdir. Site arada bir kayıtları kapatır, böylece bir günde girememeniz durumunda bir hafta sonra tekrar deneyin.

Resilio Senkronizasyonu

Değer: Ücretsiz / Değişir

Resilio Sync, dağıtılmış depolama alanına güvenmeyen kişiler için dağıtılmış bir depolama yanıttır. PC’nizde dağıtılmış bir depolama sunucusu yapar. Uygulama, belgelerinizi, fotoğraflarınızı, kayıtlarınızı, sesinizi vb. Bilgisayarınızdan telefonunuza ve bir kez daha senkronize etmenizi sağlar. Bu şekilde, bilginizi dışarıdan bir kişiye güvenmeden dağıtılmış depolama deneyimi elde edersiniz. Çalışma alanı ve taşınabilir uygulamaların düzenlenmesi yeterince basittir ve kullanıcı arayüzü faydacıdır. Bazı ek vurgulara sahip profesyonel bir form var, ancak serbest form temelleri iyi ve züppe yapıyor.

Resilio Sync diğer ücretsiz Android uygulamalarına göre olağanüstü

TickTick

Değer: Ücretsiz / her yıl 27,99 ABD doları

TickTick, Android’deki günlük uygulamalar için en iyi planlardan biridir. Gerçekten Wunderlist gibi çok çalışıyor. Kayıt yapabilir, ödevleri başkalarıyla paylaşabilir, teşebbüslerinizi farklı şekillerde düzenleyebilir, güncellemeler alabilir, tekrarlanan işler ayarlayabilir ve ardından bazılarını yapabilirsiniz. Ayrıca son derece özeldir. Bu derneklere yardımcı olur. Gadget’lar da hiç fena değil. Bir ana yorumlama var, ancak program desteği ve diğer ekstra özellikler gibi şeyleri içeriyor. Bunun ücretsiz şekli, gündelik başvurular için genellikle diğer planın çok üzerindedir. Aynı şekilde mükemmel, kullanımı basittir ve küçük gruplar veya aile kullanımı için olağanüstüdür. Aslında ücretsiz bir uygulama değil. Her durumda, serbest form genel olarak izin verilen günlük gündem uygulamalarından daha iyi çalışır. Stres etmemeye çalışın, çirkin durumlarda üst çentik adaptasyonuna ihtiyacınız olmayacak.

TickTick – en iyi ücretsiz android uygulamaları

Zedge

Değer: Uygulama içi satın alımlarla ücretsiz

Zedge, fonlar, zil sesleri, uyarı tonları ve uyarılar gibi şeyler için tek noktadan aramadır. Rüya, standart, eğlenceli ve pratik olarak düşünebileceğiniz başka bir sınıf da dahil olmak üzere çeşitli sınıflarda erişilebilir olan bu şeylerin muazzam bir kararlılığı vardır. Zedge’nin müşterileri, maddenin büyük çoğunluğunu içerir. Bu nedenle, önemli miktarda çeşitlilik var. Ayrıca arka plan için mükemmel bir seçim var ve bunlar gerçekten çok kötü değil. Abstruct, Walli ve Tapet arka plan için daha iyi seçimlerdir, ancak Zedge’deki mükemmel madde tartışılmaz bir şekilde ücretsiz şeyler üzerinde bir aşamadır. Premium madde için ödeme yaparak veya Zedge kredileri için farklı incelemeler toplayarak alabilirsiniz.

Leave a Comment